Quantcast

تهیه صورت های مالی و گزارشات مدیریتی

تهیه صورت های مالی و گزارشات مدیریتی

بدیهی است زمانی هر مجموعه و سیستمی دارای کارای و کارکرد تلقی می شود که بتوان از آن در جهت پیشبرد بهتر اهداف مجموعه استفاده کرد . ثمره و نتیجه ی هر سیستم مالی و حسابداری ، گزارشات مالی و مدیریتی درست و قابل اتکا آن سیستم مالی می باشد .

از آنجا که تهیه ی صورت های مالی اساسی و گزارشات مدیریتی نیاز به داشتن تجربه ،مهارت و دانش کافی در زمینه های حسابداری ، مدیریت و سایر علوم مرتبط با راهبری و کنترل یک مجموعه می باشد ، گروه حسابداری دیاکو ایراینان برخود واجب دانسته است تا در جهت عینیت بخشیدن به مفید بودن سیستم مالی برای هر مجموعه تجاری اعمم از بازرگانی ، خدماتی ، تولیدی و پیمانکاری خدمتی از خدمات خود را به تهیه ی صورت های مالی اساسی و گزارشات مدیریتی اختصاص دهد .

خاطر نشان می شود تهیه ی گزارشات قابل اتکاء و مفید مستلزم داشتن سیستم مالی بروز و کامل می باشد که در همین جهت تمامی مشتریان عزیز می توانند از سایر خدمات شرکت برای رسیدن به سیستم مالی قابل اتکاء استفاده نمایند :

اهم گزارشات مالی اساسی و گزارشات مدیریتی شامل موارد ذیل می گردد:

1.ترازنامه
2.صورت سود وزیان
3.ترازنامه و صورت سود و زیان مقایسه ای برای سال های مختلف
4.گزارشات تحلیل فروش
5.گزارش بهای تمام شد کالای تولید شده (فروش رفته )
6.گزارشات تحلیلی هزینه ها
7.نسبت های مالی مفید براساس نیاز مشتریان
8.سایر گزارشات مورد درخواست و قابل تهیه براساس نیاز مشتریان

1 نظر

  1. بهرامیبهرامی:

    باسلام و احترام و باتشکر از سایت شما.لطفا اقدامات لازم جهت همکاری با شرکت را اعلام نمایید.


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />