Quantcast

سوالات چالشی این بار برای کارفرمایان(ویژه مدیران مالی)

سوالات چالشی این بار برای کارفرمایان(ویژه مدیران مالی)

حتماً برای شما هم این اتفاق افتاده است، به محض اینکه می خواهید درباره جذب پروژه مالی و مالیاتی مذاکره کنید با گارد تنگاتنگ کارفرما مواجه می شوید. حتی بعد از تحقیق درباره واحد شغلی هم با این حرکت مواجه خواهید شد. علت چیست؟ چرا حتی با توجه به این نیاز بازهم پاسخ تقریباً منفی است؟ بله طبیعی است، شما به یکباره انتظار دارید طرف مقابل حساس ترین بخش کار و حتی زندگی را در اختیار شما بگذارد. فقط در یک حالت است که موفق خواهید شد آن هم با  ارتباط آشنایی قبلی و ….

 

حالا چاره چیست؟ هیچوقت یادم نمی رود روزی که با جمعی از دانشجویان تصمیم گرفتیم پروژه جذب کنیم و در ادامه با این مشکل مواجه شدیم و هیچ فردی هم ما را با دنیای بیرون آشنا نمی کرد. مهم این بود که دست از کار نکشیدیم. به دوستانم پیشنهاد دام یک برگه تبلیغاتی در حد برگه A4 آماده کنیم و در سراسر منطقه ای که خوابگاه قرار داشت منتشر کنیم.

محتویات برگه ها چه بود؟

حتما دوست دارید بدانید داخل برگه ها چه عناوینی به چشم می خورد؟ کاری که کردیم این بود، خیلی واضح چارچوب اشکالات افراد را در قالب سوال مطرح کردیم و در ادامه برخی از توانمندی ها را لیست کردیم. اولین پیشنهاد هم از شرکت زمزم گرفتیم البته کنترل انبار و موجودی ها که برای شروع خیلی خوب بود.

با پرسش می توانید گارد را بشکنید

من در یکی از پستها اشاره به این موضوع داشتم که چگونه در ۲ دقیقه خودتان را به یکی از کارفرمایان در آسانسور معرفی می کنید؟ در اینجا فقط یک سوال می تواند فکر مدیر را درگیر کند نه آیتم دیگری

چند نمونه سوال مهم پیشنهاد می کنم تا در پرزنت ها مورد استفاده قرار دهید :

 • آیا حسابرسی ارزش افزوده شده اید؟
 • آیا کنترل های مربوط به صورت معاملات فصلی انجام شده است؟
 • آیا تا بحال برای اخذ تسهیلات صورتهای مالی ارائه داده اید؟
 • آیا می دانستید در اظهارنامه ارزش افزوده کالاهای معاف هم ثبت باید شود؟
 • آیا از وضع جرائم دررابطه با قبوض آب و برق و گاز مطلع هستید؟
 • آیا می دانستید افشای فیش تکلیفی از طرف مقابل منجر با کتمان از طرف شما می گردد؟
 • آیا نیروی نظارتی بر حسابدار خود استخدام کرده اید؟ یا صرفاً به حسابرسی بسنده کرده اید؟

قصد من فقط طرح سوال نیست و اگر همراه باشید پاسخ ها هم ارائه خواهد شد

3 نظر

 1. علی (نا مشخص)علی (نا مشخص):

  خوب بود ممنون

 2. BHWBHW:

  Thanks , I've just been searching for information approximately this subject for a while and yours is the best I've found out so far. However, what about the bottom line? Are you sure about the source?

 3. manicuremanicure:

  I think the admin of this site is in fact working hard in favor of his web site, because here every information is quality based stuff.


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />