Quantcast

خدمات مالی و مالیاتی موسسه دیاکو

خدمات مالی و مالیاتی موسسه دیاکو

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیازهای مشتریان روند توسعه شرکت ها با شیب زیادی در حال افزایش است. همچنین با توسعه کمی وکیفی واحد های تجاری قوانین نیز در حال افزایش است که این قوانین علاوه بر نظامند کردن امور تجاری منجر به ایجاد هزینه برای واحد های تجاری نیز شده است. درکشور ما مدیران واحد های تجاری علاوه بر صرف هزینه های بالا برای پاسخگویی به قوانین وضع شده با عدم آگاهی مناسب ازآن موجبات ضرر وزیان خود را فراهم نموده و حتی از مزایای واحد های اداری ومالی خود که برای پاسخگویی به قوانین ایجاد شده اند، بهره ای نمی برند. آیا می خواهید با یک تیر همه ی نشانه ها را بزنید؟

خدمات کالایی است که دیده نمی شود.کیفیت آن تا انجام نشود قابل بررسی نیست. بنابراین در حوزه خدمات به افراد حرفه ای باید اعتماد نمود. هزینه های کمتر همیشه منجر به ارائه خدمات برتر نبوده وهمیشه شکاف قیمت ها قابل تامل است.
موسسه حسابداری دیاکو به دو دسته خدمات مالی و خدمات مالیاتی تقسیم می گردد:
خدمات مالی
1. تحویل دفاتر قانونی
2. تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر عملکرد
3. تهیه و تنظیم اظهارنامه ارزش افزوده و گزارش معاملات فصلی ( ماده 169 )
4. ایجاد کنترل های داخلی
5. انجام کلیه امور حسابداری به صورت پروژه ای – پاره وقت و ….
6. اصلاح حساب و رفع مغایرت
7. تهیه گزارشات جامع مالی ( سود و زیان – ترازنامه – تراز آزمایشی و …. )
8. نظارت بر عملیات حسابداری واحد تجاری و ارائه گزارشات به مدیریت

خدمات مالیاتی
1. تنظیم لوایح دفاعیه مالیاتی و شرکت در هیأت های رسیدگی و حل اختلاف
2. خدمات حسابرسی مالی و مالیاتی

موسسه حسابداری حسابرسی دیاکو

تلفن 86025934-021

همراه 09127947596 عامری

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />