Quantcast

نحوه صدور، تمدید و تجدید کارت بازرگانی

نحوه صدور، تمدید و تجدید کارت بازرگانی

 چگونگی صدور ، تمدید و تجدید کارت بازرگانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی  اعلام و نمونه فرمهای آن را منتشر شد.

 

اشخاص حقوقی

ضمن تأکید بر ضرورت مراجعه حضوری صاحبان امضاء مجاز به اداره امور مالیاتی ذیربط و دریافت و تکمیل اصل “دفترچه درخواست گواهی صدور، تمدید و تجدید کارت بازرگانی (اشخاص حقوقی)” به منظور ایجاد سهولت انجام امور مالیاتی و صرفه جویی در وقت، می توانید نسبت به دانلود و تکمیل پیش نویس دفترچه موصوف  از اینجا اقدام کنید.

 

اشخاص حقیقی 

ضمن تأکید بر ضرورت مراجعه حضوری جنابعالی به اداره امور مالیاتی ذیربط و دریافت و تکمیل اصل “دفترچه درخواست گواهی صدور، تمدید و تجدید کارت بازرگانی (اشخاص حقیقی)” به منظور ایجاد سهولت انجام امور مالیاتی و صرفه جویی در وقت، می توانید نسبت به دانلود و تکمیل پیش نویس دفترچه موصوف  از اینجا اقدام کنید.

منبع : سازمان امورمالیاتی کشور

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />