Quantcast

افزایش مرخصی زایمان زنان برای دستگاه‌ها در سال ۹۳ لازم‌الاجراست.

افزایش مرخصی زایمان زنان برای دستگاه‌ها در سال ۹۳ لازم‌الاجراست.

شهیندخت مولاوردی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: خبری نشدن برخی از کارها به این معنی نیست که کارها متوقف شده است چون تعدادی از کارها به موازات هم در حال انجام است و همزمان که کارهای کارشناسی در حال انجام است گزارش‌ها از دستگاه‌های مختلف گرفته می‌شود و بحث‌هایی نیز وجود دارد تا نهایی نشود نمی‌توان آنها را منتشر کرد. برای انجام کارهای کارشناسی زمان لازم است و این مطلب به این معنا نیست که حوزه‌ها و قسمت‌های مختلف تعطیل شده است.

وی ادامه داد: ما برای روزهای پایانی سال ۹۲ و اقداماتی که می‌توانیم برای بودجه تخصیص نیافته انجام دهیم برنامه ریزی داریم. همچنین برنامه‌ریزی‌ها برای سال ۹۳ هم انجام شده و تمام این کارها به موازات هم در حال انجام است.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: افزایش مرخصی زایمان جزو تکالیف دستگاه‌ها است و باید در برنامه‌های آنها لحاظ شود و نباید بودجه را زنان و مردانه بنگریم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: اگر بگوییم از حدود ۱۹۵ هزار میلیارد بودجه ۱۰ میلیارد سهم زنان است و بقیه سهم مردان، نگاه درستی نیست و در سال ۹۲ نیز دستگاه‌ها در صورت تأمین اعتبار باید افزایش مرخصی زایمان را اجرا کنند و آن را لازم الاجرا بدانند.

مولاوردی افزود: افزایش مرخصی زایمان قانون است و بنابراین فقط متعلق به سال ۹۲ نیست. این قانون تا زمانی‌که لغو نشده و کان لم یکن تلقی نشده لازم الاجرا است.

وی اظهار داشت: بودجه لازم برای اجرایی کردن افزایش مرخصی زایمان مادران باید در همان بودجه‌هایی که دستگاه‌ها دارند پیگیری و تأمین اعتبار شود. یکی از برنامه‌های ما این است که سمت و سوی برنامه‌ها و بودجه‌های دستگاه‌ها را سمت و سوی جنسیتی دهیم و آنها را مجاب کنیم که بخشی از اعتبارات را به امور زنان و خانواده و وظایفی که دستگاه‌ها در این حوزه دارند اختصاص دهند.

 

2 نظر

  1. BHWBHW:

    This is my first time go to see at here and i am actually pleassant to read everthing at alone place.

  2. manicuremanicure:

    What's up, yes this piece of writing is actually fastidious and I have learned lot of things from it about blogging. thanks.


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />