Quantcast

دانلود نرم افزار حسابداری فامیلی آسان حساب

دانلود نرم افزار حسابداری فامیلی آسان حساب

نرم افزار صندوق قرض الحسنه فامیلی آسان حسابصندوق های قرض الحسنه فامیلی دیرپای مردمی، متشکل از اعضای خانواده و فامیل، ساکنان محله ها، صندوق های کارمندی و کارگری و هیئت های محلی به عنوان یک پدیده مثبت اجتماعی چرخش سریع کلید کارگشایی در قفل تامین بخشی از نیازهای مالی و اضطراری برای اعضای آنهاست. این صندوقها کاغذبازی های متداول، معرفی ضامن و زمان بری های گاه چندین ماهه برای طی شدن مراحل کار در منابع رسمی پولی را ندارند. مضاف اینکه پارتی بازی هم اساسا در فلسفه ایجاد اینگونه صندوق های قرض الحسنه جایی ندارد. تنها اعتماد، سرمایه معنوی و داد و ستد این گونه صندوقها محسوب می شود. تار و پود صندوق های قرض الحسنه فامیلی و محلی و صنفی، واقعیت مفاهیم همدلی و همت جمعی را برمی تاباند که در معنای لغوی کلی چنین تعریف و مضمونی دارد: خواستن چیزی خواه پول و خواه غیر آن در چارچوب ارتباط نیکو و اخلاص عمل در معاشرت و داد و ستد با دیگران و در نهایت واپس دادن آن.

صندوق قرض الحسنه فامیلی از طرف شرکت نواندیشان نصف جهان جهت صندوق های فامیلی طراحی گردیده است و کلیه حقوق معنوی آن برای پدیدآورنده آن محفوظ می باشد.
هر صندوق فامیلی برای انجام خدمات خود مراحلی را انجام می دهد که هر یک در فرمهای برنامه لحاظ شده است فقط در ابتدا یادآوری موارد کلی در این رابطه مفید می باشد.
– در ابتدا اطلاعات کلیه اعضاء بهمراه پس انداز اولیه آنها ثبت می گردد.
– هر یک از اعضاء بطور ماهیانه مبلغی ثابتی را به پس انداز خود اضافه می کنند.
– وامی که به اعضاء پرداخت می شود از موجودی صندوق کسر می گردد و دریافت کننده ، مبلغ وام و کارمزد را بدهکار می شود.
– برای پرداخت اقساط وام و کارمزد از طریق فرم واریز ماهیانه اقدام می گردد.
– مساعده پرداختی به اعضاء نیز در فرم واریز ماهیانه دریافت می گردد.
– هزینه های ثبت شده نیز از موجودی کسر می گردد.
– از طریق گزارش صندوق موجودی آن قابل رویت می باشد.
– بهتر است گزارش صندوق در محدوده یک ماه چاپ شده و مانده ابتدای آن با مانده انتهای ماه قبل مقایسه و بایگانی شود.
– خروج از فرم نه تنها با کلیک کردن روی کلید ‘خروج’  قابل انجام است بلکه از طریق صفحه کلید بصورت  خ+Alt نیز امکان پذیر می باشد. همینطور  ی+Alt برای ویرایش و ح+Alt  برای حذف قابل دسترس است.

برخی از ویژگیهای نرم افزار حسابداری آسان حساب :

ثبت اطلاعات اعضاء:
این فرم که بوسیله کلید F5 نیز قابل دسترسی سریع می باشد اولین مرحله از ثبت اطلاعات می باشد. اطلاعات پایه اعضاء ( شامل : شماره عضویت، تاریخ عضویت، نام، نام خانوادگی، مشخصات شناسنامه ای ، پس انداز اولیه ، پس انداز ماهیانه ، اقساط ماهیانه و … ) در این قسمت ثبت می شود. برای ثبت عضو جدید کافیست دکمه ویرایش را انتخاب نموده و مشخصات وی را در آخرین ردیف جدول وارد نمایید. در همین حالت می توان اطلاعات قبلی را نیز اصلاح نموده و یا ردیف انتخاب شده را حذف کرد. عملیات فیلترکردن و جستجوی تعدادی از اعضاء با یک عنوان خاص در نام خانوادگی نیز از طریق قسمت جستجو انجام می شود. اطلاعات ثبت شده را می توان به ترتیب نام خانوادگی، شماره عضویت و نوبت دریافت وام رویت نمود. ستون نوبت را نتنها میتوان بصورت دستی اصلاح نمود بلکه این امکان بصورت خودکار وجود دارد تا پس از دریافت وام، فرد دریافت کننده به انتهای نوبت انتقال یابد.
شایان ذکر است مبلغ پس انداز اولیه براساس تاریخ عضویت به موجودی صندوق اضافه می گردد.

واریز ماهیانه اعضاء:
در این فرم که از طریق کلید F6 نیز قابل دسترسی است مبالغی که اعضاء بطور ماهیانه یا دوره ای به صندوق واریز می کنند ، ثبت می شود. این مبالغ می تواند شامل ذخیره ماهیانه، قسط وام، کارمزد وام دریافتی، عودت مبلغ مساعده و یا جریمه تاخیر اقساط باشد. اصولاً مجموع مبالغ فوق بصورت یکجا طی تاریخ و مدرک مربوطه پرداخت می شود.
در عین حال که کلیه واریزی ها به موجودی صندوق اضافه می شود، باید مد نظر داشت که در واقع مبلغ کارمزد وام و جریمه تاخیر درآمدهای حاصل شده می باشند.
همانند فرم اطلاعات اعضاء، اصلاح و ثبت اطلاعات جدید با انتخاب کلید ویرایش قابل انجام بوده و می توان هر یک از سطرها را حذف نمود. با انتخاب سال و ماه های مختلف می توان اطلاعات ثبت شده قبلی را رویت نمود.

پرداخت وام:
اطلاعات وام پرداختی به اعضاء از طریق این فرم انجام می شود و با کلید F7 نیز قابل دسترسی سریع است.
پس از انتخاب عضوی که وام را دریافت می کند ، شماره وام ، تاریخ پرداخت، مبلغ وام، تعداد اقساط و مبلغ اقساط آن نیز ثبت می شود که با این عملیات مبلغ قسط و مانده وام این عضو در فرم اطلاعات اعضاء نیز اصلاح می گردد.
در ادامه درصد کارمزد و مبلغ کارمزد نیز ثبت می شود که جزء درآمدهای قابل حصول می باشد که اصلاً دریافت کننده وام آنرا با اولین قسط پرداخت می کنند. پس از ثبت وام، نوبت فرد در فرم اطلاعات اعضاء نیز با تایید پیغام مربوطه اصلاح می شود. همچین مبلغ وام از موجودی صندوق کسر می گردد.

پرداخت مساعده:
در این برنامه امکانی ایجاد شده است که بتوان به اعضائی که دچار مشکل شده اند مبالغی بصورت مساعده با بازپرداخت سریع پرداخت نمود.
مبلغ مساعده پرداختی به اعضاء از موجودی صندوق کسر گردیده و عودت این مبلغ از طریق واریز ماهیانه انجام میشود.در این فرم امکاناتی برای جستجو مساعده های پرداختی لحاظ شده و می توان آنرا بوسیله کلید F8 به سرعت اجرا نمود.

پرداخت هزینه ها:
هزینه های صندوق فقط از طریق این قسمت انجام می شود و با کلید F9 نیز قابل دسترسی سریع می باشد.
همانند فرمهای قبلی برای ثبت اطلاعات جدید باید روی کلید ‘ویرایش’ کلیک نمود و هزینه های جدید را در آخرین ردیف ثبت کرد. همچنین باید مدنظر داشت که مبالغ ثبت شده بعنوان هزینه از موجودی صندوق کسر می گردد.

گزارشهای صندوق:
این فرم از طریق کلید F10 قابل دسترسی بوده و از طریق آن می توان موجودی صندوق را رویت نمود.

گزارش گردش صندوق:
با این کلید نه تنها می توان گردش کلیه مبالغ واریزی و برداشتی را رویت نمود بلکه این امکان وجود دارد تا با وارد کردن محدوده تاریخ، فقط گردش آن دوره و موجودی صندوق را تا پایان آن دوره گزارش کرد.
گزارش حساب اعضاء: این گزارش برای این طراحی شده تا بتوان در هر زمان صورتحسابی از کلیه عملیات مالی یکی از اعضاء را به وی ارائه نمود .همچنین وضعیت پس انداز و بدهی وی نیز کاملاً مشخص می گردد.

انجام قرعه کشی:
تعدادی از صندوق ها ترجیع می دهند درآمد های خود را از طریق قرعه کشی بین اعضاء تقسیم کنند و این قرعه کشی باید به نحوی براساس پس انداز اعضاء امتیاز بندی شود. در این فرم پس از امتیاز بندی در محدوده مشخص می توان تعداد انتخاب و مبلغ هر انتخاب را مشخص نمود تا خود برنامه قرعه کشی را انجام داده و جایزه هر یک از برندگان مشخص شود.

تهیه فایل پشتیبان:
تهیه فایل پشتیبان در این قسمت لحاظ شده است.
در پوشه برنامه یک پوشه بنام Backup وجود دارد که فایل های پشتیبان بصورت خودکار در آن ذخیره می شود. البته برای فشرده سازی فایل پشتیبان فایلهای موجود در پوشه Tools نیز مورد نیاز می باشد.
با انتخاب کلید فایل پشتیبان برنامه یک نسخه فشرده شده از داده های برنامه بصورت فشرده در حالی که تاریخ روز در امتداد نام آن می باشد ( Cash_Data871018.rar ) در پوشه مربوطه ذخیره می کندو پس از آن فرمی باز می شود تا این امکان برای شماره فراهم شود تا فایل پشتیبان را در محلی دیگر نیز ذخیره کنید.

تنظیمات برنامه:
تنظیمات کلی برنامه در این قسمت انجام می شود
۱- ثبت نام صندوق جهت نمایش در عنوان برنامه و گزارشات
۲- تعیین رمز ورود برنامه: شخصی که قصد دارد وارد برنامه شود باید این کد را بداند.
بصورت پیش فرض کد ثبت شده بصورت رمز نمایش می یابد و برای رویت آن باید پس از انتخاب آن کلید CTRL را فشرد.

اطلاعیه در مورد نرم افزار :
– این نرم افزار هدیه به کاربران از سوی گروه اینترنتی آسان دانلود می باشد. قیمت این نرم افزار قرض الحسنه فامیلی ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد که شما میتوانید رایگان آن را از آسان دانلود دریافت نمایید.
– در صورتی که قبلا از نرم افزار استفاده می نمایید و اطلاعات خود را در آن وارد کرده اید قبل از هر چیزی از کل برنامه نسخه پشتیبان تهیه نمایید چون ممکن است با نصب نرم افزار اطلاعات شما حذف گردد!!!

طریقه ارتقاء نرم افزار قرض الحسنه:
– در صورتی که از نرم افزار قرض الحسنه فامیلی استفاده می کنید و می خواهد از امکانات جدید این نسخه استفاده نمایید.
می بایستی مبلغ ۵۰۰۰ تومان جهت ارتقاء نرم افزار قدیم به جدید به شماره حساب های زیر واریز نمایید.
– پس از واریز وجه نسخه پشتیبان از نرم خود را جهت ارتقاء به ایمیل وب سایت ارسال نمایید.
– ایمیل info (@) asandownload.com
نکته: در صورتی که مشتری جدید نرم افزار هستید می توانید به صورت رایگان و نامحدود از نرم افزار استفاده نمایید.

پرداخت آنلاین وجه ارتقاء نرم افزار قرض الحسنه فامیلی

شماره حسابهای واریز وجه:
– واریز وجه به کمک تمامی عابر بانکهای عضو شتاب به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۰۹۷۲۶۴۱۸
– واریز وجه به شماره حساب بانک ملی ایران ۰۳۰۸۲۰۲۶۲۵۰۰۲
شناسه حساب بانکی ایران (شبا): IR410170000000308202625002

طریقه فعالسازی :
– پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فایلها را از حالت فشرده شده خارج نمایید.
– نرم افزار قرض الحسنه فامیلی آسان دانلود قابل نصب بر روی تمامی ویندوز های رایج می باشد.
– پیش نیاز نصب نرم افزار Microsoft Office Access می باشد که با نصب مجموعه Microsoft Office این امکان برای شما فعال خواهد شد.
- رمز ورود به برنامه ۱ میباشد.

دانلود رایگان نرم افزار با لینک مستقیم
پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com

5 نظر

 1. BHWBHW:

  I every time spent my half an hour to read this blog's content every day along with a mug of coffee.

 2. BHWBHW:

  Woah! I'm really enjoying the template/theme of this website. It's simple, yet effective. A lot of times it's very hard to get that "perfect balance" between user friendliness and visual appeal. I must say that you've done a awesome job with this. Also, the blog loads very fast for me on Firefox. Superb Blog!

 3. BHWBHW:

  Your method of explaining the whole thing in this paragraph is truly good, all be able to effortlessly be aware of it, Thanks a lot.

 4. manicuremanicure:

  I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your website to come back later on. All the best

 5. manicuremanicure:

  Normally I don't learn post on blogs, but I wish to say that this write-up very forced me to take a look at and do it! Your writing style has been surprised me. Thank you, very nice post.


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />