Quantcast

مالیاتی هم باشید نه حسابدار …!

مالیاتی هم باشید نه حسابدار …!

111 مالیاتی هم باشید نه حسابدار ...!

به نام پرودگار بی همتا وعرض سلام به شما کاربر عزیز امروز قصد دارم شمارا بایکی از مهمتری نکات وموارد مربوط به امور مالی ومالیاتی آشنا کنم وانهم نقش تجربه عملی در اجرای یک پروژ مالیاتی میباشد. یکی از موارد بسیار مهم واستراژدی مربوط به یک حسابدار که باید اشراف کامل راجع به آن داشته باشد مسایل مالیاتیست .

یک مجموعه تجاری از کوچک تا یک شرکت بسیار بزرگ به نوعی با مسایل مالیاتی دست به گریبان است زیرا فرض کنید یک واحد تجاری بسیار کوچک مالیاتی از قبیل مالیات حقوق تکلیفی ارزش افزوده وهمچنین مالیات عملکرد را باید بپردازد اما متاسفانه بسیار از حسابدارن ومدیران مالی به خاطر اشراف و آگاهی نداشتن ازا مور مالیاتی و همچنین از درگیر شدن با این مسایل ترس و واهمه داشته وبرای آنها یک تابو بزرگ میباشد.

شاید خیلی ازحسابداران ومدیران مالی مراحل رسیدگی به یک پرونده مالیاتی یا پروژه مالیاتی راندانند و همچنین از نحوه رد شدن دفاتر یا علی الراس شدن دفاتر اطلاع چندانی نداشته باشندیا اینکه قوانین مهم مالیاتی کدامند مناطقی در ایران وجود دارد که شامل معافیتهای مالیاتی میباشند قوانین مالیات برارث چیست یا هزینه های قابل قبول چه مواردی میباشند به چه کالاهای معافیت مالیاتی تعلق میگیرد واز این قبیل موارد که بسیار زیاد میباشدلذا افرادی که میخواهند در عرصه مالیاتی وحسابداری وکلیه امور مالی از دیگران متمایز باشند باید خود را درگیر به این امور کنند.

اینجانب بارها افرادی را دیده ام که تا باز نشستگی در این حیطه فاصله چندانی نداشته اند اما قادر به دفاع از یک پروژه ساده مالیاتی نیستند چرا که در این حیطه به خاطر ترس وعدم اعتماد به نفس کامل همیشه از این عرصه گریزان بودندشاید با یه کمی تحقیق پیرامون خود می ببینید حسابداری هست که ۲۵سال فقط خزانه داری کرده پس چنین شخصی از نظراطلاعات مالیاتی در مزیقه میباشد واطلاع چندانی ندارد .

کاربر گرامی من به عنوان برادر کوچک شما پیشنهادی دارم ،   اگر چنانچه میخواهید دراین عرصه موفق باشید میتوانید ابتدا با کمک از یک مشاور مالیاتی و سپس با اعتماد به نفس مضاعف و به آهستگی وبا مطالعات موثر در این حیطه پیشرفته ها ی شایانی را داشته باشید. عاشق کار مالیاتی باشید و بمانید.  انشااله در پستهای بعدی اطلاعات جامع تری را به اطلاع شماکاربران عزیز میرسانم.

برای همه کاربران آرزوی غلبه بر تمامی مشکلات را دارم .

2 نظر

  1. BHWBHW:

    Outstanding quest there. What happened after? Take care!

  2. manicuremanicure:

    What's up to all, since I am genuinely keen of reading this blog's post to be updated daily. It carries good material.


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />