Quantcast

برنامه حسابداری رایگان برای کامپیوتر Asan Hesab – Home

برنامه حسابداری رایگان برای کامپیوتر Asan Hesab – Home

پول درآوردن هنر نیست بلکه چطورخرج کردنش هنر است.

در این نرم افزار ابتدا نوع حسابهای هزینه (هزینه قبوض ، خرید سوپری ، شهریه و… ) ، درآمد (حقوق و…) ، اثاثیه (خرید یخچال، کولر و… ) ، بدهی به اشخاص و بدهی وام بانکها تعریف می شود. سپس در فرم حسابهای روزانه دریافتی و پرداختی های روزانه برمبنای سرفصل های فوق و تاریخ مورد نظر در فرم حسابهای روزانه وارد می شود. در حسابهای روزانه می توان مبالغ را به تفکیک نقدی ، بانکی ویا حساب قبل (در صورت ثبت بدهی و طلب قبلی اشخاص ) وارد نمود و پس از ورود اطلاعات ، حسابهای مورد نظر را بصورت فیلتر شده رویت نمود. از فرم گزارشهای صندوق نه تنها می توان لیست حسابهای ثبت شده در بازه های زمانی مختلف را تهیه نمود بلکه می توان گزارش های آماری از میزان تحصیل درآمد و پرداخت هزینه ها را نیز بدست آورد. تذکر : جهت ثبت و تغییر اطلاعات قبلی ابتدا کلید ویرایش فرم انتخاب شود. جهت خروج از فرم ها نه تنها با کلیک کردن روی کلید ‘خروج’ قابل انجام است بلکه از طریق صفحه کلید بصورت Alt+O نیز امکان پذیر می باشد. همینطور Alt+D برای ویرایش و Alt+O برای حذف قابل دسترس است.

طریقه نصب نرم افزار حسابدرای آسان حساب :
توجه داشته باشید برای اجرای نرم افزار شما به موارد زیر احتیاج دارید.
- پیش نیاز نصب نرم افزار Microsoft Office Access می باشد که با نصب مجموعه Microsoft Office این امکان برای شما فعال خواهد شد.
- نرم افزارهای حسابداری آسان حساب قابل نصب بر روی تمامی ویندوز های رایج می باشد.
- قبل از اجرا نرم افزار می بایستی لودینگ برنامه را دریافت نمایید و یک بار بر روی سیستم اجرا کنید.
(توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز ویستا ، ۷ و یا ۸ استفاده می کنید برای اجرای فایل loading.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا loading به درستی کار کند)
- رمز ورود به برنامه ۱ میباشد.

منبع: شرکت نواندیشان

دانلود مستقیم [با حجم ۱,۴۹MB ]

1 نظر

  1. BHWBHW:

    Thanks very nice blog!


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />