Quantcast

چگونه گزارشات فصلی ارائه شده را اصلاح کنیم ؟

چگونه گزارشات فصلی ارائه شده را اصلاح کنیم ؟
 
به نام خدا و سلام به کاربران گرامی ، با توجه به دقت و تمرکز در ارائه گزارش معاملات فصلی ، طبق دستورالعمل اجرایی ماده ۱۶۹ مکرر ، رخ دادن اشتباهات ، یکی از عوامل اصلی رد شدن این گزارشات به سازمان امور مالیاتی است . بیشترین مشکل اصلی مودیان پس از ارائه گزارشات فصلی ، نحوه اصلاح موارد اشتباه ثبت شده در گزارشات آفلاین و آنلاین می باشد. شاید شما هم با این مشکل مواجه شده باشید و واقعاً نمی دانید چگونه می توانید تاییدیه اصلاح تغییرات مد نظر خود را دریافت کنید.

قبل از اینکه سازمان امور مالیاتی دستورالعمل اصلاح اشتباهات ماده ۱۶۹ مکرر را منتشر کند ، نحوه تاییدیه در ادارات دیگر ، معمولاً با ارائه نامه مکتوب و بررسی دفاتر قانونی ، طی مدت زمان زیادی ، قابل حل بود ، ولی با سازماندهی و طراحی نحوه برطرف کردن اشتباهات ، سلسله مراتب اصلاحات به مراتب ساده تر شد.

لیست اشتباهات باید در فرم نمونه سازمان امور مالیاتی قرار بگیرد !

شما برای اینکه بتوانید یک اشتباه گزارش شده در خرید و فروش را اصلاح کنید و از برطرف شدن این مشکل مطلع شوید ، لازم است موارد اشتباه را در فرم نمونه سازمان امور مالیاتی ثبت کنید و به حوزه ماده ۱۶۹ محل فعالیت خود ارائه دهید . شماره ثبت دبیرخانه رسید دریافت و پیگیری این تغییرات می باشد . نمونه این فرم در پایان این مطلب در اختیار شما قرار می گیرد . نحوه اجرا به این صورت است که شما باید ابتدا مورد اشتباه را هانطور که در گزارشات ثبت نموده اید ، در این فرم بنویسید و زیر همان سطر اصلاح شده آن را قید کنید .

دریافت فرم اصلاح اشتباهات گزارشات فصلی 

1 نظر

  1. هاناهانا:

    اگریک هزینه آب رافراموش کرده باشم درگزارشات فصلی ارایه کنم بایدچه کا کنم


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />