Quantcast

فن سرعت بخشیدن در ارائه گزارشات فصلی

فن سرعت بخشیدن در ارائه گزارشات فصلی

 

گزارشات فصلی چند کاربره چگونه است ؟

سلام دوست خوب من

ابتکار و ایده تو کارهای مالی و مالیاتی اگر طبق یک روند اصولی و صحیح انجام شود ، خیلی بیشتر از آن چیزی که سخت و خسته کننده باشد ، لذت بخش و تاثیر گذار خواهد بود. یکی از این راهکارها در اجرای فرآیند مالیاتی ، چند کاربره شدن اجرای گزارشات فصلی است .

همانطوریکه می دانید با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی مهلت مقرر سازمان امور مالیاتی، برخی از واحدهای اقتصادی با حجم بسیار بالای داده ها و اطلاعات مواجه می شوند و همزمان شدن دیگر گزارشات مالی و مالیاتی از جمله مالیات بر ارزش افزوده ، صورتهای مالی میاندوره ای ، حقوق و مزایا ، گردش مواد و شمارش وانبار و … باعث می شود نیاز به سرعت بخشیدن در این گزارشات بیش از گذشته احساس شود.

من امروز یکی از روش های سرعت بخشیدن در جمع آوری گزارشات فصلی را خدمت شما توضیح میدهم و امیدوارم بتوانید با این روش خیلی سریع دیتاهای خود را گزارش کنید. چند کاربره شدن بیشتر برای نمایندگی های خودرو ، شرکتهایی که شعبه در دیگر مراکز دارند ، فروشگاههای زنجیره ای و مراکز درمانی کاربرد دارد.

این تکنیک به شما این امکان را می دهد که یک دوره معاملات فصلی خود را در چند سیستم تقسیم کنید. روش کار به این صورت می باشد که شما با در اختیار گذاشتن فایل اکسس ( پایگاه داده گزارشات فصلی ) در هر سیستم فعالیت سه ماهه را به رکوردهای ماهیانه تقسیم می کنید ، به عنوان مثال اگر ۳ سیستم الف – ب – ج دارید می توانید دوره بهار را به این صورت تقسیم کنید الف فروردین ، ب اردیبهشت و ج خرداد ماه . هر سیستم یک نرم افزار TTMS مستقل دارد و در پایان همه رکوردها در سیستم الف یکی می شود.

نکته مهم در اجرای این فرآیند ، اختصاص دادن یک سیستم به عنوان سیستم مادر و نحوه کپی کردن داده است . سعی کنید اطلاعات خود را مانند شکل زیر و از محل فلش قرمز رنگ copy-paste  نمایید .


33 فن سرعت بخشیدن در ارائه گزارشات فصلی

2 نظر

  1. BHWBHW:

    You can definitely see your expertise in the work you write. The arena hopes for more passionate writers like you who are not afraid to say how they believe. At all times follow your heart.

  2. manicuremanicure:

    Ahaa, its nice discussion regarding this post here at this webpage, I have read all that, so now me also commenting here.


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />