Quantcast

معرفی موسسه دیاکو

معرفی موسسه دیاکو

موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو  با بیش از یک دهه فعالیت بر پایه تعهد به ایجاد و تامین بالاترین و معتبرترین امکانات جهت اموزش و انتقال تکنولوژی های نوین حسابداری، حسابرسی و فناوری اطلاعات به حسابداران شاغل،افرادمبتدی در سطوح مختلف وارائه مشاوره مالی ومالیاتی به مدیران شرکتها و موسسات وصاحبان مشاغل ایجادشده است.
مشاورین مالی حسابدار سبز ، به شما کمک خواهند کرد تا کسب و کار خود را توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهید. یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود شرکتها رشد نکنند ، آن است که بر روی واحد مالی خود سرمایه گذاری نمیکنندودر این خصوص بطور موثر کار نمی شود. ما به سه روش به شما کمک می کنیم:

 
1-ارائه محصولات آموزشی  برای مدیران وحسابداران
2-برگزاری دوره های کوتاه مدت تخصصی حسابداری
3-مشاوره اختصاصی متناسب با کسب و کار شما

ما جدیدترین و کاربردی ترین علم روز را در زمینه مدیریت وحسابداری در اختیار شما قرار خواهیم داد.در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با مدیر حسابدار سبز، رضا بهروزی تماس بگیرید.
لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما  می دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نمی رسد.بسیاری از ایده های کنونی وب سایت حسابدار سبز، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

 سخن مدیریت
 در دنیای امروز که دنیای تحولات، دگرگونیها وتغیرات سریع است، انطباق و همراهی با تغیرات یکی از عوامل حفظ ثبات، پایداری، رشد و توسعه محسوب میشود و آموزش یکی از ابزارهای تامین انطباق پذیری نیروی انسانی سازمانها با تغیرات روز افزون مذکور به شمار می آید.بدون تردید آموزش در رشد کارکنان گران قیمت است.در سازمانهایی که به امر آموزش نبروی انسانی اهمیت بیشتری داده می شود نیروی انسانی هر لحظه در صدد کسب اطلاعات و راهکارهای عملی جدید به منظور دستیابی به بهره وری و کارائی بهتر می باشد و اینگونه سازمانها از خصوصیات پویایی، خلاقیت و بالندگی در جهت ایجاد تحولات اثر بخش در عوامل درون سازمانی و تعامل با محیط اجتماعی خود برخوردار هستند. از اینرو، می توان گفت که آموزش یک استراتژی است که با هدفی خاص و جهتی مشخص در طول زمان اجرا میشود. میتوان آموزش را جریانی دانست که افراد طی آن مهارتها، طرز تلقی ها و گرایشهای مناسب را برای ایفای نقش خاصی می آموزند.    

موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو

تلفن :86025934-021

همراه :09127947596 عامری

آدرس : خیابان شریعتی خیابان ملک پلاک 39

ایمیل : diakoacc@gmail.com

 

ادامه ی مطلب ...

برای دسترسی به ادامه ی مطلب، باید عضو سایت بشوید. اگر قبلا در سایت عضو شده اید، برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.

1 نظر

  1. How do you get a growth spurt?How do you get a growth spurt?:

    Hello, i think that i saw you visited my weblog so i came to “return the favor”.I am trying to find things to improve my web site!I suppose its ok to use a few of your ideas!!


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />