Quantcast

دانلود رایگان نرم افزار حسابداری آرتا

دانلود رایگان نرم افزار حسابداری آرتا
نرم افزار حسابداری رایگان آرتا محصولی از گروه فناوری اطلاعات  وستا می باشد.  این نرم افزار عملیات و فرایندهای کامل مالی در حوزه حسابداری، دریافت پرداخت، انبار، حقوق و دستمزد، اموال و فروش را پوشش می دهد.  در حال حاضر این نرم افزار در شرکتهای بزرگ و کوچک فعال در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

نرم افزار آرتا جهت آشنایی بیشتر برای استفاده دانشجویان، ارایه دهنگان خدمات مالی و حسابداری و همچنین حسابداری شرکتها به صورت عمومی ارایه شده است.

روش دانلود نرم افزار رایگان حسابداری، نصب، فعال سازی و استفاده

۱- ابتدا مطمین شوید Net Framework 4.5. روی کامپیوتر نصب باشد. در غیر این صورت از این لینک  دانلود و نصب نمایید. (حدود ۴۸ مگابایت)

۲- نرم افزار رایگان حسابداری آرتا را از این لینک دانلود کرده  و  نصب نمایید. (حدود ۴۰ مگابایت)

۳- برنامه را از میانبر ایجاد شده روی دسکتاپ اجرا کنید.

۴- با استفاده از کد کاربری ۱۰۰۰ و با پسورد خالی از نرم افزار استفاده کنید.

۶- شما می توانید فیلم آموزشی را دانلود کرده  و با استفاده از آن کار را شروع کنید. (حدود ۱۱ مگابایت)

۷- جهت راهنمایی و هر گونه پرسش برای استفاده و نصب نرم افزار به وبسایت نرم افزار مراجعه کنید.

40   مگابایت لینک دانلود نرم افزار رایگان حسابداری آرتا

 

5 نظر

 1. خودمخودم:

  سلام این نرم افزار که برا دانلودش کد معتبر می خواد...دانلود نمیشه که... جان مادرتون برای ایمیلم بفرستین که دانلودش درست شده

 2. کیمیا مختاریکیمیا مختاری:

  سلام..من Net Framework 4.5 رو دانلود و نصب کردم..فایل آموزشی رو هم دانلود کردم، اما هرچی رو لینک نرم افزار کلیک می کنم ارور میده و نمیتونم دانلودش کنم..مشکل چیه؟ لطفا راهنماییم کنید.

 3. BHWBHW:

  Paragraph writing is also a excitement, if you be familiar with afterward you can write if not it is complicated to write.

 4. خدیجه اکبریخدیجه اکبری:

  لطفا برنامه آرتا ثبت سند چک را یاد دهید

 5. عرفانیعرفانی:

  چه جوری دانلود کنم


Addurl.nu
Web Analytics <meta property="og:title" content="موسسه حسابداری و حسابرسی دیاکو"> <meta property="og:description" content="موسسه دیاکو در راستای کمک به شرکتها در جهت تحقق اهداف تشکیل و رسالت خود را تا امروز به نحو مطلوب ادا نموده است و خدمات مالی و حسابداری را با هدف ارتقاء کیفیت خدمات مالی و جلب رضایت مشتریان ارائه می‌کند. "> <meta property="og:site_name" content="Iran StopSpam"> <meta property="og:image" content="http://stopspam.ir/styles/img/ss.png" />